Onderlinge competitie RBC DE JACK 2017-2018

 

                                                                              WEDSTRIJD REGLEMENT

 

Competitie

 

- Er wordt gespeeld in twee poules van vijf teams: een gele en een groene poule.

- in de poule speelt elk team tegen de andere vier teams uit dezelfde poule.

- Daarna wordt de eindstand per poule opgemaakt.

- Op de dag van de ALV spelen de winnaars uit elke poule de finale om de 1e prijs.

- De teams die als tweede eindigen in elke poule spelen die dag om de 3e prijs.

- Het team met de minste score over de beide poules krijgt de poedelprijs.

 

 Wedstrijd

 

- Een wedstrijd gaat over 12 ends.

- Elk team bepaald per wedstrijd wie Skip is.

- Rood begint altijd. Verder hanteren we de gebruikelijke spelregels.

- Er wordt gespeeld volgens het vooraf bekend gemaakte speelschema.

- Als een speler niet kan meedoen met een wedstrijd dan meldt hij zich bij de aanvoerder van het team af.

- Er mag maximaal met 1 vervanger gespeeld worden als 1 van de teamspelers die dag verhinderd is. Anders wordt de wedstrijd verschoven naar een andere dag.

- Een speler die op die dag van de wedstrijd niet aanwezig is wordt vervangen door een speler uit de andere poule volgens de vervangingstabel. Als die vervanger    ook niet beschikbaar is, wordt door de Captain een andere speler gevraagd uit de andere poule maar van dezelfde categorie.

- Dit dient op het wedstrijdformulier/scorebriefje vermeld te worden.

 

Aanvoerder van het team

 

 

- In het team is de C- speler de aanvoerder (Captain)

- De aanvoerder is aanspreekpunt voor het team.

- De aanvoerder zorgt dat het team op tijd klaar is voor de wedstrijd.

- De aanvoerder regelt eventueel vervanging uit de andere poule.

- De aanvoerder controleert of de tegenpartij volgens de regels is samengesteld.

- De aanvoerders zorgen er voor dat het scorebriefje bij de wedstrijdleiding komt.

- De aanvoerder draagt zijn taak tijdig over aan de speler indien hij niet aanwezig kan zijn.

 

Wedstrijdleiding

 

De wedstrijdleiding bestaat uit Fea Boelens en Harry Hulzebosch.

- De wedstrijdleiding beslist in gevallen waarin dit reglement niet voorziet. 

 


Datum   Mat 1       Mat 2    
 17 opktober   Team 3   Team 2   Team 5    Team 1
24 oktober          

 

   
31 oktober   Team 6   Team 7   Team 8   Team 9
7 november                
14 november   Team 1   Team 2   Team 3   Team 4
21 november                
28 november   Team 8   Team 7   Team 10   Team 6
5 december                
12 december   Team 4   Team 1   Team 2   Team 5
19 december                
2018                
23 januari   Team 9   Team 6   Team 7   Team 10
30 januari                
6 februari   Team 1   Team 3   Team 4   Team 5
13 februari                
20 februari                
27 februari   Team 6   Team 8   Team 9   Team 10
6 maart                
13 maart   Team 5   Team 3   Team 2   Team 4
20 maart                
27 maart   Team 10   Team 8   Team 7   Team 9
  GELE POULE     GROENE POULE  
 

TEAM 1

    TEAM 6  
A An de Haas   A Hennie de Ruiten vd Born  
B Fea Boelens   B Jurjen Hoekstra  
C Mart vd Meijde   C Netty Hiddink  
           
  TEAM 2     TEAM 7  
A Jannie Smedes   A Lore vd Klauw  
B Jan Bosman   B Erik Boelens  
C Hennie de Ruiter   C Ans vd Meijde  
           
  TEAM 3     TEAM 8  
 A Piet van Willigen   A Henk Stuart  
 B Evert Wrekenhorst   B Mimi van Beveren  
C An Gerritsen   C Hennie van Asselt  
           
  TEAM 4     TEAM 9  
A Rob Frietman   A Jan Verbeek  
B Harry Hulzebosch   B Paul Sonneveld  
C Frits Hiddink   C Ben Wennekes  
           
  TEAM 5     TEAM 10  
A Pauline van Dorland   A Gradus Derks  
B Diny van Dulm-Joosten   B Reinie Minnen  
C Guus van Woudenberg   C Coby de Ruiter  

Vervangers bij afwezigheid

Poule Geel                                       Poule Groen

A1 Ans de Haas                      <=> Hennie de ruiter-vande Born A6

A2 Jannie Smedes                 <=> Lore van de Klauw                   A7

A3 Piet van Willigen               <=> Henk Stuart                              A8

A4 Rob Frietman                     <=> Jan Verbeek                             A9

A5 Pauline van Dorland         <=> Gradus Derks                           A10

 

B1 Fea Boelens                       <=> Jurjen Hoekstra                       B6

B2 Jan Bosman                       <=> Erik Boelens                             B7

B3 Evert Wrekenhorst            <=> Mimi van Beveren                   B8  

B4 Harry Hulzebosch             <=> Paul Sonneveld                       B9

B5 Diny van Dulm-Joosten   <=>  Reinie Minnen                        B10

 

C1 Mart van de Meijde         <=>  Netty Hiddink                           C6

C2 Hennie de Ruiter              <=> Ans van de Meijde                   C7

C3 An Gerritsen                     <=>  Hennie van Asselt                   C8

C4 Frits Hiddink                     <=> Ben Wennekes                          C9 

C5 Guus van Woudenberg   <=> Coby de Ruiter                          C10